Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Норійная стрічка БКНЛ-65

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

1753 БКНЛ-65 – транспортерна норійна стрічка, що широко використовується при переміщенні олійних та зернових культур. Це одне із найкращих рішень для облаштування норій. Компанія «Агрохелікс» пропонує якісну продукцію за найнижчими цінами. Транспортерна стрічка виготовляється із зносостійких матеріалів. Тому виріб використовується за призначенням тривалий час.

Структура стрічки 1753 БКНЛ-65

Транспортерна стрічка на основі тканини БКНЛ-65. Це матеріал, що складається з поліефіру та бавовни. Для нього характерна міцність та надійність. Розривне зусилля на прокладку складає 65 кг/мм. Щодо товщини прокладки, такий показник – 1,2 мм. Наголошуємо на тому, що при проведенні розрахунків необхідно враховувати норму відхилення в 1%.

У стрічці 1753 БКНЛ-65 передбачаються обкладки. Це гумові шари у верхній та нижній частині виробу. Ключовим елементом транспортерної стрічки є каркас. Для покращення експлуатаційних властивостей каркас оточується кількома обкладками. Призначення каркаса полягає у підтримці вантажу.

Компанія пропонує транспортерну стрічку у різних варіантах. Це може бути стрічка з обкладкою з двох сторін або тільки з однієї, різна товщина. Обкладки забезпечують захист від механічних пошкоджень, а також від негативного впливу зовнішніх факторів.

1753 БКНЛ-65 – виріб, що має хороші технічні характеристики. За міцністю він трохи поступається стрічці з тканини ТК-200. Транспортерна стрічка норійна затребувана і надійна. Компанія забезпечує швидке відправлення товарів до місця призначення.

Вгору