Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Скребковий транспортер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Скребковий транспортер дозволяє значно прискорити процес транспортування сипких матеріалів. Пристрій має форму конвеєра, яким може рухатися зерно, борошно, насіння, мінеральні добрива, корм, пелети, пісок і вугілля. Цей механізм часто використовують на зернопереробних підприємствах та елеваторах; на млинах та заводах, які виготовляють круп'яні та комбікормові суміші.

Скребковий конвеєр має кілька різновидів та модифікацій, які залежать від довжини корпусу, потужності двигуна та кількості скребків. Висока ефективність, невеликі габарити та швидкий монтаж дозволяє використовувати пристрій повсюди.

До нас часто звертаються клієнти, яким потрібний виріб за кресленнями. У нас у штаті працюють конструктори, які зможуть виконати спец. замовлення так само у нас є стандартні вироби у вигляді - скребковий транспортер для зерна. Купити його можна на сайті за вигідними умовами із гарантією якості.

Принцип роботи та види

Транспортер оснащений скребками, які закріплюються на напрямних. Ланцюгова передача з натягувачем приводять їх у дію, переміщаючи вздовж корпусу конвеєра. Пристрій є мобільним та встановлюється у місцях, де потрібно здійснити транспортування продукції.

Конвеєр має два різновиди:

Транспортер із високими горизонтальними скребками. Вони захоплюють продукцію та переносять її вздовж корита. Тяга, що розміщена у корпусі, рухає лопатки з постійною швидкістю. Скребки обов'язково повторюють форму жолоба, тому вони ефективно доставляють матеріал до розвантажувального вікна.

Завантаження може здійснюватися у будь-якому місці конвеєру, при цьому кут нахилу робочого столу може доходити до 40°. Використовують цей механізм для переміщення крупнозернистого матеріалу, що має високу міцність.

Транспортер із занурювальними скребками використовується для суцільного захоплення. Лопатки опускаються у матеріал, затягують його у корпус, після чого відбувається пошарове переміщення продукції. Цей вид часто використовують для транспортування дрібної фракції, при цьому продуктивність залишається на високому рівні через низький внутрішній опір частинок.

Конвеєр ефективний на виробництвах, що займаються випуском дрібнодисперсної продукції: цукру, борошна, круп та іншого. Він значно прискорює процес доставки продуктів на довгі відстані, що дуже вигідно за умов організації безперервного потоку.

Переваги і недоліки

Скребковий транспортер – ідеальне рішення, яке можна застосувати у багатьох галузях промисловості: харчової, аграрної, енергетичної. Висока продуктивність забезпечується надійним ланцюговим механізмом, який має опір розриву до 11 тонн. Конструкція машини витримує великі навантаження під час роботи, а завдяки модульній будові корпусу є можливість швидкої зміни положення конвеєру.

Основні переваги:

 • Здатність транспортувати до 100 тонн продукції на годину на коротких дистанціях.
 • Нескладне завантаження та вивантаження через зручний бункер.
 • Комбінація електродвигуна або редуктора підвищує ККД.
 • Застосування швидкороз'ємної констркції збільшує швидкість складання лінії.
 • Можливість використання оцинкованого металу при виготовленні (продовжує термін служби механізмів та знижує експлуатаційні витрати).

До недоліків механізму відносять відсутність можливості для переміщення рідких та липких продуктів, високі витрати електрики, інтенсивне зношування скребків при транспортуванні високоміцної продукції. В іншому транспортер демонструє високу продуктивність та ефективність за рахунок універсальності.

Комплектація скребкового транспортера та як підібрати модель

Транспортери виготовляються із дотриманням технології виробництва компанії Agrohelix. Фахівці мають достатній досвід у проєктуванні та монтажі обладнання. Власний цех дозволяє проводити випробування під наглядом технологів, які беруть участь у розробці конструкції. Це дає можливість покращувати конструкцію та усувати недоліки в короткі терміни.

Скребковий транспортер має:

 • Розбірний або зварний короб із оцинкованої сталі, закритий від атмосферних опадів.
 • Міцний ланцюг зі сталевими ланками збільшеного діаметра.
 • Моторедуктор із потужністю до 20 кВт.
 • Поліетиленові або гумові скребки з високою стійкістю до зношування, товщиною до 6 мм.
 • Виносні підшипникові вузли, які спрощують технічне обслуговування.
 • Натяжну станцію та вікно для вивантаження матеріалу.

Модель підбирається, виходячи з відстані транспортування – вона може бути від 4 до 40 метрів. Довжина конвеєра впливає на потужність електродвигуна, що в свою чергу визначає кінцеву вартість обладнання. Крім цього модифікація вибирається, спираючись на тип матеріалу, який планується транспортувати.

При використанні транспортера важливо дотримуватися техніки безпеки. У процесі роботи контролюйте роботу скребків, стежте за станом електродвигуна, підшипниковим вузлом та ланцюгом. Заземлення корпусу – важливий захід, який убезпечить від ураження електричним струмом у непередбачуваній ситуації.

Де купити та відремонтувати транспортер

Компанія Agrohelix – один з лідерів у галузі проєктування та випуску складних технічних агрегатів. Перебуваючи на ринку України понад 14 років, співробітникам підприємства вдалося виготовити тисячі комплектуючих та сотні виробів для аграрної промисловості.

Конструкторський відділ та досвідчепні фахівці допоможуть відремонтувати скребковий транспортер для зерна. Купити на нього запчастини можна у нас в магазині, при цьому залишається можливість виготовлення продукції за індивідуальним замовленням.

Що ви знайдете у нашому інтернет-магазині:

 • Цільнотянуті шнекові спіралі з високоміцної сталі 09Г2С.
 • Шнеки для сільськогосподарської техніки: Джон Дір, Нью Холанд, Кейс, Семпо, Масей Фергюсон.
 • Вібросепаратори.
 • Зерноочисні комплекси та багато іншого.
 • Найкраща ціна, гнучкі умови та гарантія якості – вигідно відрізняють Agrohelix серед інших.
Вгору