Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Стрічка транспортерна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Транспортувальні стрічки від компанії «Агрохелікс» - тягові та вантажонесучі органи конвеєрів. Ми пропонуємо вироби, що відрізняються міцністю та тривалим періодом експлуатації. Стрічки складаються з кількох елементів: нижня та верхня обкладка та тканинні прокладки, які виконують основну функцію.

Класифікація транспортерних стрічок

При виборі транспортерної стрічки враховуються такі параметри: ширина, міцність виробу на розрив, товщина обкладок. Вироби виготовляються для стандартних та особливих умов експлуатації. Під другим варіантом маються на увазі морозостійкі, вогнестійкі та стійкі до олій стрічки. Якщо передбачається транспортування харчових продуктів, то застосовується гума харчового класу. До окремої категорії виробів належать транспортерні стрічки, призначені для норій. У такому разі вантажі переміщуються не стрічкою, а в ковшах, які на ній закріплені.

Компанія «Агрохелікс» пропонує кілька варіантів виробів. До них належить:

 

  • ТК200 – конвеєрна стрічка, що має високі експлуатаційні властивості. Це чудове рішення для скребкових та стрічкових транспортерів. Виріб, виготовлений на основі тканини ТК-200, використовується за призначенням довгий час;
  • БКНЛ-65 – транспортерна стрічка, яка часто встановлюється на норії. Виріб виготовляється з надійного матеріалу, що складається з бавовни та поліефіру. До головних особливостей стрічки відноситься стійкість до механічних пошкоджень та до негативного впливу зовнішніх факторів;
  • ЗМ-60 – нескінченна стрічка, призначена для спрямування потоку зерна до спеціальної труби. У ній передбачається шеврон кутове ребро. Завдяки такій особливості підвищується ефективність роботи зернометача.

Переваги транспортерних стрічок «Agrohelix»

У продажу представлені транспортерні стрічки, що мають наступні переваги:

  • зносостійкість;
  • еластичність;
  • міцність на розрив;
  • тривалий період експлуатації;
  • низька ціна.

Транспортерні стрічки виготовляються з огляду на те, що вироби повинні витримувати навантаження. Тому в них передбачається міцний каркас, а також гумові шари, які називають обкладками. Вибір виробів хороший. Можна знайти оптимальний варіант, виходячи з особливостей виробництва. Якщо потрібна допомога, зв'яжіться з фахівцями і поставте запитання, що цікавлять.

Вгору