Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Транспортерна стрічка ТК200

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія «Агрохелікс» пропонує конвеєрну транспортерну стрічку, виготовлену на основі тканини. Це якісний виріб, призначений для переміщення сипких та кускових вантажів. Стрічка ТК-200 широко використовується у різних сферах діяльності. Мається на увазі металургійна, гірничодобувна, будівельна галузь та сільське господарство. Стрічка відрізняється стійкістю до навантажень та до екстремальних умов експлуатації. Виріб часто використовується у стрічкових та скребкових транспортерах.

Структура транспортерної стрічки

Конвеєрна стрічка виготовляється із міцних матеріалів. У ній передбачається каркас, що складається з тканинних прокладок, а також гума і гумові борти. Для покращення експлуатаційних властивостей виріб покривається робочою обкладкою, що стикається з вантажем. Також використовується неробоча обкладка, завдяки якій забезпечується ковзання транспортерної стрічки за допомогою барабанів. Є ще брекер. Це тканинна прокладка, що виконує важливу функцію. Її призначення полягає у захисті стрічки від пошкоджень.

Характеристики стрічки ТК-200

«Agrohelix» – виробник якісної продукції, що має значні переваги:

  • еластичність;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • хороша транспортна спроможність;
  • експлуатація у будь-яких умовах;
  • зчеплення з гумою;
  • здатність до лоткоутворення.

У продажу представлена конвеєрна стрічка високої якості та за доступною ціною. За наявності на складі відправлення товарів здійснюється за пару днів. На продукцію надається гарантія.

Вгору