Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Ковші норійні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Agrohelix виробляє ковші норійні відповідно до міжнародних норм якості та безпеки. Конструкції використовуються для транспортування сипких продуктів на транспортерах та норіях, підходить для виконання завдань різного ступеня складності.

На нашому сайті можна підібрати та замовити норійні ковші в Україні зі швидкою доставкою.

Різновиди норійних ковшів

Ковші для норії класифікуються за габаритами та матеріалом. Ми виробляємо обладнання:

  • • металеве зварене;
  • • цільнонатягнуте штамповане;
  • • полімерне.

При виборі відповідного варіанта слід спиратися на властивості сільськогосподарських культур. Для виконання найскладніших завдань використовуються норійні ковші зварні металеві. Вони здатні піднімати великі обсяги сільськогосподарських культур великих фракцій.

Ціліснонатягнуті ковші штамповані легше зварних металевих конструкцій за рахунок відсутності зварювальних швів. При їх виробництві використовується міцна сталь оцинкована з відмінними експлуатаційними якостями. У ковшів закруглені кути, що мінімізує можливість залипання матеріалу.

Полімерні ковші для норій відрізняються легкою вагою, простотою та зручністю експлуатації. Лінійка моделей представлена в нашому каталозі, стійка до руйнування, займання, має високу міцність. Використання конструкцій із пластику дозволяє зменшити навантаження на стрічку та економно витрачати електроенергію.

Переваги ковшів нашого виробництва

Серед переваг ковшів, що виготовляються Agrohelix, можна виділити:

  1. • Просте кріплення та, за умови правильного розміщення, відсутність надмірного навантаження на норійну стрічку та конвеєрний механізм.
  2. • Збереження експлуатаційних якостей у діапазоні температур -40°C – +60°C.
  3. • Корозійну стійкість та тривалий період використання.
  4. • Гарантію 1 рік та якісне сервісне обслуговування.

Купити ковші норійні в Agrohelix

Купити міцні, надійні металеві та пластикові ковші для норії в Agrohelix -означає підвищити продуктивність сільськогосподарських підприємств. Устаткування зробить транспортування зерна, борошна та інших продуктів легким та швидким. За рахунок невибагливості у догляді, високої стійкості конструкції забезпечується тривалий термін експлуатації.

В асортименті широка розмірна сітка (від 90 до 280 мм) та доступні ціни. На всіх етапах виробництва продукція піддається суворій перевірці.

Ви можете зробити замовлення в режимі онлайн, попередньо ознайомившись з товарами в каталозі.

Вгору