Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Шнековий транспортер

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шнековий транспортер – багатофункціональний технічний пристрій безперервної дії, орієнтованої на переміщення матеріалів, а саме - порошкоподібних, пилоподібних, дрібнокускових та сипких. Транспортування здійснюється у відкритому (U-подібному) або закритому жолобі, трубі, за допомогою шнека, що постійно обертається. Найчастіше пристрій використовується в сільському господарстві, промисловості та будівельної сфери, де необхідно переміщати під ухилом або по горизонталі великі обсяги матеріалів.

Принцип роботи

В основі принципу дії - рушійна сила, конкретно осьового типу, генерується відразу ж, при включенні електродвигуна. Транспортувальний матеріал подається у вигляді бункера чи вхідного патрубка (крота). Включений електродвигун, що впливає за допомогою редуктора на шнек - надає йому обертального руху, що забезпечує поступальний рух матеріалу, який мимоволі вивантажується у точці вихідного патрубка.

 

Основні види

Кожен шнековий (гвинтовий) транспортер зі своїми характерними конструкційними особливостями. І в основі кожного – цільова спрямованість, що пояснює і нестандартну довжину конвеєра та оснащення різними параметрами.

 

За типом корпусу пропонуються споживачеві:

• відкритого типу, коли транспортування матеріалу відбувається за жолобом, має форму напівциліндра;

• закритого типу – гвинтовий шнек вставлений у закриту трубу;

навантажувач – транспортер закритого типу (у трубі) під кутом з підставкою.

 

За розташуванням жолоба:

• горизонтальні – не більше 25 м у довжину;

• похилі з можливістю переміщення матеріалу на висоту 10 м.

 

За типом гвинта:

• одноходові;

• двоходові.

 

За способом обертання шнека:

• швидкохідні;

• тихохідні.

 

У напрямку обертання шнека:

• лівосторонні;

• правосторонні.

 

Переваги конвеєрів

Переваги, відмічені безпосередніми користувачами:

• простота як монтажу, так і демонтажу, подальшого обслуговування;

• зручність використання;

• дозована подача та можливість проміжного вивантаження сировини;

• можливість монтажу ринви чи труби під кутом до 40 градусів;

• безпека, відсутність на транспортерах закритого типу, а саме - зовнішньої поверхні корпусу рухомих частин зводить нанівець ймовірність одержання травми;

• компактні габаритні величини та можливість перемодифікувати при необхідності – дозволяють застосовувати конвеєр у різних по площі приміщеннях та на виробництвах різної спрямованості;

• висока ефективність транспортерів закритого типу під час роботи з токсичними, курними, сипучими матеріалами;

• відсутність ймовірності забруднення довкілля при застосуванні транспортерів закритого типу, завдяки повітронепроникності корпусу;

• відмінний варіант за необхідності трансферу матеріалів з високими температурами - якісні та надійні сплави деталей показують стійкість до руйнівних факторів;

• цінова доступність, навіть за умови індивідуального замовлення.

 

Підбираємо шнековий транспортер правильно

Правильний підбір шнекового конвеєра є основою його ефективного функціонування. При цьому важливо керуватися при виборі цілим рядом взаємопов'язаних параметрів, ступінь важливості яких варіюється у кожному окремому випадку.

 

Чим же керуємось?

Поданий матеріал та його безпосередні характеристики – основний критерій при виборі гвинтового конвеєра.

Тут розглядаються такі фізичні параметри, як:

• насипна щільність;

• величина частинок;

• вологість;

• температура;

• абразивні властивості;

• інші опції.

 

Саме властивості матеріалу і зумовлюють вигляд шнекового гвинта, що застосовується, та безпосередньо креслення конвеєра. Певні характеристики матеріалу у процесі їх транспортування чи попереднього зберігання (у силосі, наприклад) – можуть якісно змінитися, що важливо враховувати. Так само потрібно знати чи потребує сировина в попередньому перемішуванні, що передбачає встановлення перед шнеком ряду необхідних механізмів.

 

Продуктивність - наступний та важливий критерій при виборі. Визначається, незалежно від застосування шнека.

При безперервному поданні матеріалу важливо передбачити механізм регулювання продуктивності у необхідних межах.

 

Параметри, що описуються геометрією планованого гвинтового конвеєра – наступні за важливістю критерії. Тут визначається та формується довжина шнека, тобто, мінімальна відстань, виміряна між осями першого завантажувального та останнього вивантажувального патрубка. При цьому враховується кут нахилу шнека, його розміри та виконання завантажувального та розвантажувального патрубків. Перелічені критерії знаходяться в основі розрахунку шнека та визначають значення для підбору діаметра шнека і приводу обертання гвинта. Повторний розрахунок шнека для визначення остаточної продуктивності конвеєра - здійснюють після підбору діаметра та необхідних характеристик приводу.

Саме після цього шнек комплектують додатковими опціями, що відповідають за подальшу належну роботу конвеєра у заданих виробничих умовах. При цьому ці опції полегшують експлуатацію шнека і подальше техобслуговування.

 

Охорона праці та техніка безпеки

При безпосередньому використанні шнекового транспортера навіть незважаючи на його простоту - необхідне дотримання техніки безпеки та присутність на об'єкті фахівця з охорони праці.

1. До роботи з цим пристроєм допускаються особи, які пройшли навчання та ознайомлені із правилами експлуатації.

2. Встановлені огорожі у робочій зоні забезпечать безпеку, але не повинні обмежувати персоналу вільний доступ до конвеєра. Сітчасті огородження на металевому каркасі - відмінне рішення, при якому легко спостерігати за роботою механізму.

3. Зручний спецодяг та комфортне, неслизьке взуття – обов'язкові предмети екіпірування працівників.

4. Гарне освітлення та не захаращення сторонніми предметами проходів та тунелів поруч із конвеєром – також обов'язкові фактори при роботі.

5. Слід дотримуватися чистоти всіх складових конвеєра, що виключає поломки та збої в процесі роботи.

6. Майданчики з бар'єрами необхідні, коли певні елементи конвеєра розташовані на висоті понад 1 м над підлогою.

7. Щоб виключити проникнення дрібних частинок у повітря під час роботи з курними матеріалами – слід зміцнити стики секцій пристрою та оснастити його особливими елементами.

8. Заземлення всіх пускових приладів обов'язково до виконання.

9. Проведення сервісних маніпуляцій під час роботи пристрою – неприпустимі.

 

Ремонтопридатність – важлива складова конвеєра

 

Транспортер шнековий купити у готовому вигляді в нашій компанії - вирішує ряд проблем, пов'язаних з транспортуванням матеріалів, як на виробництві, так і в сільському господарстві. Звернувшись до нашої компанії, замовники можуть розраховувати не лише на виготовлення високоякісного шнекового транспортера, але й початкову його установку, та на подальший технічний супровід, що забезпечить безперервну та тривалу роботу. При встановленні конвеєра підвищена увага приділяється правильному вибору місця монтажу та налаштування агрегатів. Шнек, за бажанням замовника, може доукомплектовуватись заслінками, затворами, бункерами та опорними конструкціями.

 

Надалі, в процесі експлуатації та на вимоги замовника, виконується ряд технологічних операцій, а саме:

• відновлення геометрії;

• динамічне балансування;

• захист поверхонь, що труться;

• повний цикл слюсарних робіт.

 

Важливим фактором, що впливає на тривалу експлуатацію транспортера, є ремонтопридатність. Деталь, що вийшла з ладу або агрегат легко замінюються новими.

Шнекова спіраль цільнотягнута – у номенклатурі нашого виробництва, замовити яку реально протягом усього календарного року, у різній кількості та модифікації. Пошкодження витків шнека та кожуха ринви також відремонтуються спеціалістами нашої компанії.

 

Деякі нюанси монтажу

 

Встановлення шнекового транспортера здійснюється висококваліфікованими збиральниками на рівний фундамент, з ретельною вивіркою за рівнем, що дозволить виключити падіння пристрою.

 

При порушенні процесу збирання спостерігаються такі наслідки:

• при включенні та при роботі – удари та вібрація;

• зниження швидкості обертання, крутного моменту і, як наслідок, зниження продуктивності;

• прискорене зношування деталей, що призводить до частих ремонтів;

• скорочення експлуатаційного періоду.

 

При монтажі - одночасно перевіряється стан приводу, жолоба, цапф та стан підвісних підшипників. Слід переконатися у відсутності вм'ятин у жолобі, можливого викривлення гвинта. Пробний пуск вхолосту та під навантаженням перед експлуатацією – обов'язкова технологічна операція. При необхідності здійснюється регулювання обладнання.

 

З усіх питань можна звернутися за вказаними на сайті номерами телефону. Можна скористатися і послугою «Передзвонити вам?».

З варіантами оплати та доставки можна ознайомитись тут же, на сайті – у розділі «Оплата та доставка».

Вгору