Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 08:30–17:00

Сб, Нд: вихідні

0
Мій кошик

Шнековий навантажувач

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Шнековий навантажувач – обладнання спеціального призначення, орієнтоване розробниками для зручної подачі (транспортування) різних сипучих матеріалів у горизонтальному та похилому напрямку. В основі функціонування шнекового навантажувача – принцип архімедового гвинта.

Основне застосування 

Аграрна промисловість, приватні фермерські господарства – малі та великі – основні користувачі шнекових навантажувачів. Попит на транспортне обладнання пояснюється простотою конструкції, можливістю безперервної роботи та великим потенціалом при більших обсягах, що підвищує продуктивність праці. У сільському господарстві за допомогою даного обладнання значно спрощується збирання зернових культур та скорочується період посівних робіт, що, у свою чергу, вивільняє додатковий час та робочу силу.

Конструкційні особливості 

У структурі навантажувача: 

 • корпус; 
 •  пересувна або стаціонарна підставка; 
 •  внутрішній гвинт (шнек); 
 •  електропривод. 

Шнековий транспортер характеризується компактністю, що знімає проблеми його безпосереднього зберігання та переміщення.

Класифікація ШТ 

Шнекові навантажувачі пропонуються: 

 1. стаціонарні;
 2. відкритого типу (жолоб); 
 3. закритого типу (труба); 
 4. пересувні.

Можуть оснащуватися пересувними підставками, бункером, що знімається або забірною сіткою, мати різну довжину і діаметр труби, як і спосіб обертання шнека. 

Виготовлення 

Компанія Агрохелікс спеціалізується на виготовленні зернонавантажувачів шнекового типу, що вигідно відрізняються від аналогічної продукції високою якістю та надійністю. Оснащення навантажувача зерна дистанційним керуванням набагато спростить збирання та вивантаження різних зернових культур, причому, з мінімальними втратами. Виробництво обладнання здійснюється на основі ретельно розробленого технологічного процесу, з перевіркою якості на ключових позиціях та з обов'язковим тестовим випробуванням. За бажанням замовника можливе доукомплектування обладнання різними елементами та деталями.

Чому у нас? 

Політика нашої компанії спрямована на удосконалення діяльності аграрної промисловості та приватних фермерських господарств. І саме виробництво якісних шнекових навантажувачів нашою компанією оптимізує сільськогосподарські процеси та забезпечить економічний розвиток взагалі. 

Серед наших переваг: 

 • висока якість обладнання завдяки ретельно опрацьованій конструкторській документації та застосуванню високоякісних комплектуючих; 
 • прозорість остаточної вартості; 
 • дотримання договірних зобов'язань; 
 • взаємовигідні умови співробітництва.
Вгору